MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 7908287
nr 790 8287
Fåtölj
60-tal, Skinn, Ekselius, snurrbar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 november 2012
kl 19:09:20
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr